Nasze realizacje:

Skutecznie przyciągają uwagę, a ich łatwy montaż oraz stosunkowo niska cena sprawiają, że są coraz popularniejszą formę reklamy. Banery i siatki, dzięki nowoczesnej technice wydruku i doborze odpowiednich materiałów, są odporne na warunki atmosferyczne, a co najważniejsze mogą osiągać naprawdę imponujące rozmiary. Przykładowo siatka mesh może posłużyć do zakrycia całej ściany remontowanego budynku. Dzięki specjalnej strukturze nie tworzy efektu żagla.

Baner standardowy

W zależności od okresu użytkowania baneru wybiera się odpowiedni rodzaj tkaniny i określa jej grubość. Najpopularniejsze są banery o powierzchni stworzonej z włókien winylowych o gramaturze ok. 500 g/m2. Również technika druku jest dobierana w zależności od trwałości kolorów i jakości nasycenia barwą, jakie baner ma prezentować. Możliwe jest również wyklejenie powierzchni banera folią samoprzylepną, ale ten rodzaj jest już coraz rzadziej spotykany.

Baner dwustronny

Wymaga zastosowania stojaka lub konstrukcji umożliwiającej powieszenie go w taki sposób, by był widoczny z obu zadrukowanych stron. Składa się z trzech warstw. Dwóch zewnętrznych warstw winylu oraz wkładki nylonowo-poliestrowej, która nie przepuszcza światła. Dzięki swej budowie są one wykorzystywane do długoterminowej ekspozycji, nawet przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Baner odblaskowy

Niektóre miejsca wymagają zastosowania banerów o specjalnej strukturze, dzięki czemu są one lepiej widoczne np. w półmroku. Do ich produkcji wykorzystuje się mocny, elastyczny i laminowany winyl o strukturze plastra miodu. Dzięki temu światło jest odbijane a grafika lepiej widoczna.

Baner do podświetleń

Zastosowanie mocnego materiału PCV, który posiada właściwości rozpraszania światła, sprawia, że jest to rozwiązanie wręcz idealne do tworzenia pylonów i kasetonów. Sama struktura materiału zapewnia trwałość kolorów i wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Banery standardowo wyposażane są w metalowe oczka służące do montażu. Możliwe jest również wykonanie tunelu zgrzewanego na gorąco.

Siatka Mesh

Została stworzona z lekkiego materiału winylowego o niskiej gramaturze 250-380 g/m2. Dzięki swym właściwościom przepuszcza dźwięk, światło i powietrze, eliminując jednocześnie efekt żagla. Ponadto jest ona bardzo wytrzymała i odporna na mechaniczne zadarcia. Jest ona idealnym tworzywem podczas prac remontowych, gdzie trzeba zasłonić duże powierzchnie zewnętrznych ścian budynków. Posiada możliwość doboru odpowiedniej gramatury siatki, co umożliwia regulację jej ciężaru, przepuszczalności powietrza, dźwięku oraz ostrości i nasycenia nadruku. Siatka Mesh doskonale sprawdza się również podczas dużych imprez plenerowych, gdzie trzeba zapewnić przykrycie mało estetycznych, wielkich konstrukcji jednocześnie wyeksponować logo sponsora.