Nasze realizacje:

Billboard to jedna z najlepiej zapamiętywanych form reklamy. Posiada tą zaletę, że mimo swoich rozmiarów nie jest nachalna, ale zawsze pozostaje w pamięci odbiorców. Kolejnym niewątpliwym plusem jest możliwość określenia zasięgu terytorialnego jaki obejmie promocja firmy. Chcąc dotrzeć do osób zamieszkałych w konkretnym regionie, warto przemyśleć takie właśnie rozwiązanie, gdyż jest ono znacznie skuteczniejsze niż promocja firmy w lokalnej prasie czy formie gazetek.

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka informacji praktycznych które z pewnością pozwolą na lepszą orientację w tematyce doboru najkorzystniejszych form billboardów. Nasi pracownicy są również do Państwa dyspozycji i przedstawią najkorzystniejszą ofertę, spełniającą Państwa indywidualne potrzeby i wymogi.

Billboard stale związany z gruntem

Niewątpliwym plusem billboardów zakotwiczonych trwale w podłożu jest ich mniejszy koszt. Cała konstrukcja jest na stałe związana z gruntem. Dzięki temu odchodzą koszty zakupu i montażu balastu. Prace budowlane polegają na wywierceniu w ziemi otworów, umieszczeniu w nich podstawy konstrukcji i zalaniu całości betonem. Zgodnie z prawem budowlanym taki sposób montażu wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Billboard przestawny

Jeżeli interesuje nas możliwość przeniesienia konstrukcji w inne miejsce po zakończeniu kampanii reklamowej, to korzystnym rozwiązaniem będzie wybranie technologii billboardów przenośnych - balastowych. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy montaż i demontaż całości i nie wymaga uzyskiwania pozwolenia na budowę. Wszystkie nasze billboardy przestawne są bardzo bezpieczne, ponieważ ich konstrukcja i obciążenie są zgodne z obowiązującymi norami dla strefy I i II wiatrowej.

Billboard naścienny

Jest to jeden z najpowszechniejszych sposobów montażu. Polega on na przykręceniu ekranu billboardu do ściany budynku lub innego typu powierzchni na stałe związanej z gruntem. W zależności od podłoża dobierane są odpowiednie śruby mocujące, a dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu wysokościowego, nie mamy problemów z umieszczeniem tablic na odpowiedniej wysokości.

Billboardy na kontenerach

Ten rodzaj montażu jest często wykorzystywany podczas dużych imprez oraz na placach budowy. Dzięki zastosowaniu specjalnych złączy mocujących, kontener w żadnym stopniu nie zostaje uszkodzony. Natomiast ogromna waga kontenera zapewnia stabilność, nawet dla billboardu o dużych rozmiarach.

Standardowe wymiary billboardów

 • billboard na dwóch nogach - 330x200 cm
 • billboard na dwóch nogach - 504x238 cm
 • billboard na dwóch nogach - 588x300 cm
 • billboard na jednej nodze - 330x200 cm
 • billboard na jednej nodze - 504x238 cm
 • billboard na jednej nodze - 588x300 cm

Istnieje oczywiście możliwość zamówienia billboardu o indywidualnie dobranym kształcie i konstrukcji.

Korzystając z naszych usług, zyskują Państwo cały szereg dodatkowych korzyści:

 • Pewność fachowo przeprowadzonej analizy miejsca i potrzeb konstrukcyjnych dla tworzonego billboardu.
 • Projekt, który odpowiada Państwa wymaganiom.
 • Pomoc w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń budowlanych.
 • Solidną, wytrzymałą na wiatr i zgodną z obowiązującym prawem konstrukcję.
 • Profesjonalny wydruku treści reklamowych.
 • Serwis gwarancyjny.
 • Usunięcie z ekranu billboardu reklamy po zakończeniu okresu umowy.