Nasze realizacje:

Wydruki cyfrowe wykonujemy na maszynie Xerox DocuColor 250. Dla nas jakość jest priorytetem. Drukując materiały wybieramy produkty o najwyższej jakości, by zapwenić wysoką jakość wydruku cyfrowego. Korzystamy z oryginalnych papierów firmy Xerox o gramaturze do 300 g/m2. Drukujemy również na papierach ozdobnych, samoprzylepnych i foliach.

Druk cyfrowy jest idealnym rozwiązaniem dla projektów wymagających wysokiej jakości grafiki końcowej. Drukując projekty w tej technice możliwe jest odzwierciedlenie skomplikowanych wzorów o wielu przejściach tonalnych, tak jak w przypadku zdjęć. Ilość kolorów użytych w projekcie nie wpływa na cenę końcową, gdyż druk ten nie wymaga przygotowania matryc i sit.

Wydruki możemy uszlachetniać folią z połyskiem lub folią matową.

Zastosowanie druku cyfrowego jest szczególnie korzystne dla projektów o małym nakładzie, takim jak: druk ulotek, plakatów, wizytówek, zaproszeń. Dzięki możliwości realizacji małego nakładu możliwa jest zmiana treści na poszczególnych egzemplarzach, np. na zaproszeniach - tzw. personalizacja nadruku.

Ważnym elementem tworzenia prac drukowanych jest możliwość pokrycia laminatem. Proces laminowania polega na na pokryciu wydrukowanej powierzchni dodatkową warstwą ochronną. Dzięki której uzyskujemy wyższą odporność na czynniki mechaniczne, czy wilgoć. Jest to również bardzo dobry sposób na uszlachetnienie druku.