Nasze realizacje:

Stworzenie ciekawej, spójnej i czytelnej grafiki dla firmy jest bardzo ważnym aspektem marketingu, nawet dla małych firm. Przysypujący nas natłok informacji, zagłusza większość komunikatów. Jest jednak sposób, aby w stosunkowo niskokosztowy sposób dotrzeć do wielu odbiorców i zaintensyfikować reklamą.

Oklejenie samochodów służbowych jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod dotarcia do licznych odbiorców. Auto firmowe posiada wolną powierzchnie reklamową, w dodatku w pełni mobilną. Wykorzystując ją, bezpłatnie zyskujemy dostęp do szerokiego grona odbiorców.

Ponadto oklejenie samochodu jest w pełni bezpieczną dla pojazdów metodą reklamy, która dodatkowo zabezpiecza oryginalny lakier. Na życzenie klientów stosujemy również laminaty, dzięki którym folia pełni dodatkowe funkcje ochronne, takie jak: zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i promieniowaniem UV. Korzyści płynące z zastosowania reklamy na samochodzie są bardzo konkretne i w krótkim czasie mogą przynieść pożądany odzew wśród odbiorców. Obecnie większość samochodów firmowych ma naklejone oznaczenia firmowe lub tworzy się dla nich specjalne grafiki.

Reklama na samochodzie ma wiele wariantów. Począwszy od małych napisów z nazwą firmy, poprzez firmowe logo, a skończywszy na dużej kolorowej reklamie w pełnej gamie kolorystycznej.

Możliwości jest naprawdę dużo, trzeba jednak pamiętać o ograniczeniach, takich jak powierzchnia reklamy. Zasada jest tutaj dość prosta. Najmniejszą powierzchnię reklamową posiadają auta osobowe. Nie jest to jednak przeszkoda, jedynie warunek, który trzeba uwzględnić przy projektowaniu. Jeżeli posiadamy samochody o większych gabarytach, to przestrzeń na reklamę wzrasta wraz z jego gabarytami. Oklejenie floty samochodów firmowych spójną grafiką jest również bardzo dobrym elementem marketingu zewnętrznego. W ten sposób firmy zwiększają częstotliwość oraz obszar objęty reklamą.

W zależności od pożądanego efektu końcowego korzystamy z różnych typów folii:

  • folia magnetyczna - nowoczesny i bardzo wygodny sposób reklamy. Na folii magnetycznej możliwe jest umieszczenie dowolnego wydruku pełnokolorowego. Dzięki swej budowie umożliwia łatwy montaż i demontaż reklamy. Powierzchnia reklamy jest pokrywana specjalnym laminatem ochronnym. Zarówno założenie jak i demontaż takiej reklamy są bardzo proste i można wykonać je samemu. Nie uszkadzają przy tym lakieru.
  • folia ploterowa lub samoprzylepna - doskonale nadaje się do zastosowania w przypadku mniejszych form graficznych, takich jak napisy czy loga. Całość zaprojektowanej grafiki wycinana jest na najnowszej generacji ploterach i za pomocą papieru transportowego przenoszona na powierzchnię samochodu. Bogaty wybór kolorystyczny oraz faktur folii sprawia, że łatwo odnaleźć w nich odpowiedni rodzaj.
  • folia OWV (one way vision) - folia o specjalnej strukturze, dzięki której nadrukowana grafika widoczna jest od frontu, natomiast od środka zachowana jest widoczność. Idealnie nadaje się do oklejenia powierzchni przeszklonych takich jak szyby. Dzięki możliwości pokrycia folii specjalnymi laminatami może ona spełniać dodatkowe funkcje, takie jak: ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz zabezpieczenie oryginalnego lakieru.
  • folia wylewna - jest to folia o wyjątkowych właściwościach. Dzięki zaawansowanemu procesowi technologicznemu, możliwa jest jej aplikacja na powierzchniach o nieregularnych kształtach. Idealnie nadaje się do oklejania samochodów. Najnowsze techniki drukarskie pozwalają na stworzenie bardzo ciekawych grafik w pełnym kolorze o dużej rozdzielczości.

Samochód służbowy stał się jedną z lepszych form reklamy. Szeroki wachlarz folii oraz możliwości kreacji sprawiają, że łatwo jest stworzyć flotę aut o identycznym wyglądzie. Przedsiębiorstwa korzystają z tej formy ujednolicenia swojej floty również w przypadku posiadania kilku modeli o różnej kolorystyce. Chcąc nadać całej flocie samochodów jednakowy charakter, oklejana jest cała powierzchnia poszczególnych pojazdów na wybrany kolor. Np. firmy kurierskie, taksówki itp.

Bogactwo oferty kolorystycznej oraz niezwykłe struktury (np. najnowsze folie z efektem carbon), sprawiają, że coraz chętniej z oferty oklejenia samochodu korzystają osoby prywatne. Oklejając samochód zyskujemy ochronną powierzchnie oryginalnego lakieru - co ułatwia późniejszą sprzedaż auta i nadaje mu całkowicie nowy charakter. Oklejenie samochodu jest również znacznie tańszą alternatywą w stosunku do zmiany koloru lakieru. Dodatkowo zyskujemy możliwość wyróżnienia samochodu dzięki niepowtarzalnym foliom.