Nasze realizacje:

Folie reklamowe do oklejania szyb i witryn dostępne są w wielu wariantach. Począwszy od popularnej folii typu one way vision poprzez:

  • folie do podświetleń translucentne lub transparentne - charakteryzują się dużym nasyceniem barw i bardzo dobrą ostrością. Mogą być naklejane na elementy szklane lub z mlecznego PCV itp.
  • folie ploterowe - przystosowane do komputerowo sterowanych ploterów tnących. Dzięki precyzyjnemu cięciu możliwe jest uzyskanie wielu nietypowych kształtów. Dostępne są w wersji matowej lub z połyskiem oraz w wielu wariantach kolorystycznych. W zależności od przeznaczenia dostosowuje się odpowiedni gatunek folii
  • folie wylewne - najbardziej zaawansowana grupa technologiczna folii. Doskonale nadają się do tworzenia reklam na nietypowych powierzchniach posiadających dużo obłych kształtów. Stosowane do reklamy długoletniej

Folia OWV (one way vision)

Wyjątkowy rodzaj folii (tzw. folia dziurkowana) - zapewnia piękny efekt wizualny z zewnątrz i nie blokuje widoku od wewnątrz. Cieszy się niezmiennym zainteresowaniem wśród osób pragnących stworzyć grafikę na takich powierzchniach jak szyby wystawowe, czy samochodowe. Dzięki swojej strukturze zapewnia dobrą widoczność osobom znajdującym się wewnątrz, jednocześnie od zewnętrznej strony widoczna jest tylko zaprojektowana grafika.

Folie tzw. mrożonki

Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu prywatności w pomieszczeniach. Folie nie tłumią promieni słonecznych, a jednocześnie chronią przestrzeń wewnątrz budynku przed ciekawskimi spojrzeniami przechodniów. Folie można wycinać ploterowo, dzięki czemu możemy uzyskiwać bardzo ciekawe i oryginalne wzory.

Folie przeciwsłoneczne

Podstawowym ich działaniem jest obniżenie temperatury w pomieszczeniach. Odpowiednio dobrane i zamontowane folie przeciwsłoneczne odbijają i absorbują ciepło do 80%, jednocześnie zatrzymują szkodliwe promieniowanie IR w granicach 93%. Dzięki tym właściwościom, możliwa jest redukcja temperatury w pomieszczeniu o ok. 10°C. Folia może być klejona zarówno po zewnętrznej stronie okna (SILVER 20 XTRA SR) lub w wersji wewnętrznej (SILVER 20 SR).

Folie przeciwsłoneczne tworzą doskonałą ochronę przeciw szkodliwemu promieniowaniu UV redukując jego oddziaływanie w 99%. Dzięki temu eliminują efekt odbarwienia przedmiotów i towarów. W miesiącach zimowych folia przeciwsłoneczna pozwala zatrzymać w pomieszczeniu do 30% ciepła, co znacznie zmniejsza koszty energii.

Montaż tych folii jest możliwy w wielu placówkach komercyjnych oraz fabrykach, ponieważ spełniają one wymogi ITB, HACCP oraz IFS. W pomieszczeniach biurowych korzystnie zmniejszają efekt refleksów i odblasków w monitorach komputerowych.

Folie przeciwsłoneczne są dostępne w różnych odcieniach i mogą posiadać różny stopień przyciemnienia. Dzięki czemu mogą posłużyć do stworzenia efektu lustra weneckiego. Stanowią także ciekawy element dekoracyjny pomieszczeń, zyskując sobie tym samym coraz większe zainteresowanie wśród klientów indywidualnych.

Folie antywłamaniowe

Całkowicie niewidoczne stanowią w pełni dyskretne zabezpieczenie mienia. Zabezpieczają szyby przed przypadkowym rozbiciem, a pomieszczenia przed włamaniem czy kradzieżą. Dzięki swojej strukturze blokują rozsypanie się szkła po próbie rozbicia. Ponadto posiadają atesty ITB od klasy 01 do P2. Dodatkowo folię antywłamaniową można pokryć warstwą przeciwsłoneczną, matową lub termoizolacyjną. Polecane są w miejscach, które ze względu na swoje specjalistyczne przeznaczenie powinny być objęte zabezpieczeniami antywłamaniowymi lub ochronnymi np. kontakt z dziećmi lub miejsca publiczne o dużym natężeniu ruchu.