Nasze realizacje:

Pylone reklamowe nazywane popularnie witaczami lub totemami mają zarówno wyróżnić dane miejsce, jak i przekazać często ważne informacje dla klienta np. pylony cenowe przy stacjach benzynowych. Ze względu na swój duży rozmiar oraz podświetlenie są widoczne z dużej odległości i stanowią bardzo efektywny rodzaj reklamy zewnętrznej.

Tworzone przez nas projekty pylonów są bardzo zróżnicowane i zależą od zapotrzebowania naszych klientów. Standardowo tworzymy wewnętrzną konstrukcję pylonów z takich materiałów jak aluminium oraz stal zabezpieczona antykorozyjnie. W zależności od projektu graficznego możliwe jest wykonanie zewnętrznej warstwy ozdobnej z różnego typu materiałów takich jak: dibond, aluminium plexi, PCV, poliwęglan.

Dibond - stop aluminium o doskonałej wytrzymałości na warunki atmosferyczne. Łatwy w obróbce technologicznej, doskonale nadaje się do łączenia z innymi materiałami, posiada bardzo gładką powierzchnię.

Plexi - materiał umożliwiający naniesienie dowolnej grafiki oraz dający możliwość podświetlenia.

PCV - doskonale nadaje się do wyklejania foliami.

Ważnym elementem pylonów jest ich system oświetleniowy. Stosujemy najlepsze na rynku oświetlenie LED. Nasze doświadczenie technologiczne sprawia, że doskonale wiemy jak należy montować systemy oświetleniowe, aby podświetlały one wszystkie elementy światłem ciągłym, a nie miejscowym. Wszystkie pylony są wyposażone w czujki zmierzchowe. jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne pozwalające na optymalizację zużycia energetycznego i zapewnienie widoczności pylonu przez całą dobę.

Ustawienie tak dużej instalacji wymaga odpowiedniego zakotwiczenia. Możliwe są dwa sposoby montażu całości. Pierwszy polega na stworzeniu całej konstrukcji wraz ze zbrojeniem, a następnie zacementowanie po ustawieniu w docelowym miejscu. Drugi sposób polega na stworzeniu fundamentu wraz ze zbrojeniem i wypuszczonymi śrubami na powierzchni, a następnie montuje się konstrukcję pylonu.

Zasadniczo możemy podzielić pylony na kilka grup:

  • pylony i totemy na nogach lub stopie - główna treść informacyjna znajduje się na podwyższeniu
  • pylony i totemy o przekroju eliptycznym - pylony o lekko zaokrąglonej linii brzegowej
  • pylony i totemy prostokątne - pylony klasyczne w przód i tył w kształcie prostokąta
  • pylony i totemy modułowe. Rozwiązanie to daje możliwość wymiany jednego modułu i zastąpienia go aktualną treścią
  • pylony i totemy niestandardowe - stworzone według indywidualnych wytycznych klienta.