Nasze realizacje:

Dobry wizerunek firmy tworzy wiele elementów, niektóre z nich wydają się bardzo niepozorne a świadczą o charakterze prowadzonej dzałalności, a nawet o reprezentowanym prestiżu. Pierwsze wrażenie dotyczy nie tylko kontaktów osobistych, ale i pierwszego kontaktu z firmą. Specjaliści z branży marketingu doskonale o tym wiedzą i dopracowują każdy szczegół, by stworzyć wizerunek firmy przyjaznej klientowi, która rozumie i szanuje potrzeby swojego odbiorcy. Zewnętrznym wyrazem dbałości o dobry odbiór przedsiębiorstwa jest stworzenie systemu spójnej identyfikacji w siedzibie firmy. Tabliczki przydrzwiowe powinny być tak dobrane, aby pasowały do charakteru przedsiębiorstwa oraz były spójne ze stworzonym wystrojem wnętrza.

Poniżej przedstwaiamy kilka rodzajów tabliczek przydrzwiowych. Prosimy pamiętać, że są to tylko główne grupy tabliczek przydrzwiowych. Oferujemy również projekty indywidualne dopasowane do wewnętrznych i wymogów firmy.

Tabliczki przydrzwiowe z hartowanego szkła GLASS -­ połączenie anodowego aluminium w kolorze srebrnym lub złotym z hartowanym szkłem stworzyło bardzo elegancką kolekcję tabliczek przydrzwiowych. Jest ona odpowiednia zarówno do budynków posiadajacych nowoczesny jak i klasyczny charakter. Hartowane szkło jest jednym z najbezpieczniejszych rodzai szkła wykorzystywanym w dekoracji przestrzeni publicznej.

Tabliczki przydrzwiowe CIRCLE -­ wzornictwo tej lini produktów jest oparte na charakterystycznym wypukłym kształcie. Budowa oparta jest na profilach aluminiowych anodowanych na kolor srebrny, złoty lub dowolny kolor z palety RAL. Informacja zabezpieczona jest przez przeźroczystą folię antyrefleksową, zakończenia zaś wykonane są z tworzywa PCV o kolorze czarnym lub szarym.

Tabliczki przydrzwiowe RHYTHM. Jest to system tabliczek podzielonych na moduły. Możliwa jest wymiana szerokości poszczególnych pól oraz zmiana np. treści tylko jednego elementu. Jest to wysoce praktyczny system, sprawdzający się zwłaszcza w budynkach o dużej liczbie pomieszczeń np. urzędach. Dodatkowym wyjątkowym elementem jest impuls blokujący przed obcym dostępem. Całość jest stworzona z wymiennych profili aluminiowych, a informacja zabezpieczona jest przeźroczystą folią antyrefleksyjną.

Tabliczki przydrzwiowe UNIVERS. Linia ta doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczna jest częsta wymiana informacji. Całość jest zrobiona z aluminowych profili anodowanych na kolor srebrny lub szampański, informacja zabezpieczona jest przeźroczystym panelem plexi. Jest to bardzo estetyczny i uniwersalny system, zapewniający trwałość przez długi okres użytkowania.

Tabliczki przydrzwiowe grawerowane -­ wyjątkowa linia produktów dostosowana do indywidualnych wymogów klienta. Całość treści jest grawerowana na ozdobnych laminatach. Kształt oraz wielkość zależą od wymogów klienta. Jest to bardzo prestiżowa seria podkreślająca renomę przedsiębiorstwa.

Tabliczki przydrzwiowe aluminiowe pokryte folią -­ dzięki zastosowaniu aluminium jako bazy konstrukcyjnej uzyskujemy bardzo ekskluzywny wygląd tabliczki. Folia natomiast wydrukowana w pełnym kolorze umożliwia stworzenie dowolnego loga czy napisów, zgodnego z koncepcją marketingową firmy. Całość jest bardzo elegancka, a zarazem nowoczesna i przyciągająca uwagę.

Tabliczki indywidualne -­ projektowane są na zamówienie klienta. W zależności od wymogów klienta, jesteśmy w stanie stworzyć indywidualną kolekcję tabliczek przydrzwiowych z takich materiałów jak:

  • dibond
  • aluminium
  • plexi
  • szkło hartowane
  • i inne

Dostępne są również dodatkowe opcje, takie jak:

  • grawerowanie
  • malowanie proszkowe
  • frezowanie
  • wyklejanie foliami w pełnym kolorze
  • podświetlenie